DOLAR 32,9922
EURO 35,8995
ALTIN 2.517,64
BIST 10.982,81
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
27°C
Hafif Yağmurlu
Cum 28°C
Cts 31°C
Paz 32°C
Pts 31°C

SAĞLIK SEKTÖRÜNÜN YATIRIM REHBERİ PIGEONVEST, SAĞLIK TURİZMİNDE DE İDDİALI

Son yıllarda yükselen bir trend olan Sağlık Turizmi, tüm dünyada artık ciddi bir ihtiyaç ve buna bağlı olarak da gelecek vadeden bir yatırım kanalı haline gelmiştir. Yerel ve uluslararası danışanlarına Türkiye’de yeni teknolojilere dayalı benzersiz tedaviler sağlayan, girişimci firmalara yatırım imkânları sunan ve iş geliştirme süreçlerine katkı sağlayan, uygulamalı ve uzaktan eğitimler düzenleyen uluslararası yatırım ve danışmanlık firması, PIGEONVEST  Medikal Yatırım ve Danışmanlık Şirketi’nin kurucusu Ömer ERDEN’den bu sektörü ve firmalarının getirdiği yenilikleri konuştuk. Sorularımızı içtenlikle yanıtlayan Ömer Bey, ülkemizin sağlık turizmi ve yatırımında güçlü olduğu noktalarının da altını çizdi. 

Liposuction ve Stemcell

Ömer Bey bize Pigeonvest’i, faaliyetlerini tanıtır mısınız? 

Yerel ve uluslararası danışanlarına Türkiye’de yeni teknolojilere dayalı benzersiz tedaviler sağlayan, girişimci firmalara yatırım imkânları sunan ve iş geliştirme süreçlerine katkı sağlayan, uygulamalı ve uzaktan eğitimler düzenleyen uluslararası yatırım ve danışmanlık firmasıyız.

CEO FotoğrafÇok uluslu birçok firma ile işbirliği içerisinde bulunan firmamız yurtdışındaki acentelik ve tanıtım ağıyla doktor, klinik ve hastanelerin yurtdışına açılan kapısı olmuştur.

Üç ana hizmet grubumuz mevcuttur:

  1. Sağlık Hizmeti; firmamız yenilikçi tedavi yöntemleri, alanında uzman doktor ve hastane ağı ile danışanlarına kaliteli ve eksiksiz sağlık turizmi hizmeti sunmaktadır.
  2. PR Hizmeti; uluslararası iş ortaklarımız ve acentelik ağımız ile birçok doktor ve hastanemizi uluslararası platformlara taşıyarak tanıtım faaliyetleri sağlamaktayız.
  3. Yatırım ve Danışmanlık Hizmeti; Türkiye’ye yatırım yapmak isteyen birçok kişi ve firmaya danışmanlık yaparak güvenli ve kârlı yatırım olanakları sunmaktayız.

Pigeonvest’in ileriye dönük hedefleri nelerdir?

’Küresel vizyonumuz, kaliteli hizmet anlayışımız ve stratejik hedeflerimiz doğrultusunda sağlık alanındaki yatırımlarımız kararlılıkla devam ediyor; istikrarlı performansımızı sürdürüyoruz. Pigeonvest Medikal Yatırım ve Danışmanlık Şirketimizin iştiraki olan birçok klinik ve hastane ile sağlık sektörüne değer katmaktan gurur duymaktayız. Kurumsal kültürümüzün bir parçası olan “yenilikçilik” yatırımlarımızda etkili olmaya ve bizlere rehberlik etmeye devam edecek. İş ortaklarımızla başarılı projelere imza atarak sağlık sektöründe küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Yüz ve Cilt GençleştirmeTürkiye’yi sağlık turizmi açısından değerlendirir misiniz?

Medikal turizm anlamında Türkiye’yi uluslararası alanda öne çıkaran birçok faktör var. 4 saatlik uçuş mesafesindeki 1,5 milyar insana sağlık hizmeti sunabilme imkânı olan Türkiye, modern teknolojik donanımı ile ileri tetkik, tedavi ve yüksek kalitedeki hizmeti hızlı ve uygun fiyata sunan bir ülke konumundadır. Teknolojinin hastanelerde ve tedavi merkezlerinde daha fazla kullanılmasıyla beraber eskiden ulaşılması zor olarak görülen birçok tedavi artık kolay ve ucuz bir şekilde ulaşılabilir hale gelmiştir. Birçok özel hastanenin Amerika merkezli denetleme kuruluşu olan JCI (Joint Comissions International) ile akredite olması da Türkiye’deki hastaneleri tercih sebebi haline getiriyor. Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, göz, kulak burun boğaz, ortopedi, protez ve kırık cerrahisi, kemik iliği nakli, onkoloji, beyin cerrahisi, organ nakli, genel cerrahi, kalp ve damar cerrahisi ameliyatları en çok tedavi talebi olan alanlar olarak dikkat çekmektedir.

Peki bunların dışında ülkemizin parlayan yıldız olduğu tedavi ve uygulamalar nelerdir?

Sizlere üç farklı tedavi ve kür başlığı verebilirim. Kök Hücre Tedavisi, Boy Uzatma Ameliyatları ve Kaplıca Turizmi

Bu üç tedavi alanını bizlere kısaca tanıtabilir misiniz?

Sunu22Asrın buluşu olarak kabul edilen Kök Hücre Devrimi ile hastalar sağlığına kavuşuyor

Asrın buluşu olarak kabul edilen, 145 hastalığın tedavisinde kullanılan kök hücre tedavileri alanında uzmanlaşmış doktorlar ve hastanelerimiz ile hastalarımıza en iyi şekilde sunulmaktadır. Kök hücre, vücudun yapıtaşıdır. Bütün hücreler kök hücrelerin olgunlaşmasıyla oluşur. Kök hücre tedavisi ise bir insanda işlev görmeyen veya hasarlı hücrelerin kök hücrelerle değiştirilmesidir. Kök hücre uygulamalarında yapısı gereği hücreler, iyileşmeyi hızlandırıcı etki göstermekte morarma daha az olmakta ve vücuda giriş yapılan deliklerde bile iz kalmamaktadır. Böylece birçok hastamız kısa sürede sağlığına kavuşarak günlük faaliyetlerine devam edebilmektedir.

Kök hücre tedavileri özellikle ürolojide erektil disfonksiyon, ortopedide eklem, diz, omuz ve kol rahatsızlıkları, dermatoloji ve plastik cerrahide yüz ve cilt gençleştirme alanlarında başarıyla uygulanmaktadır. Hatta günümüzde liposakşın yoluyla vücut şekillendirme işlemi yapılırken elde edilen yağ dokudan üretilen kök hücreler erkeklerde sertleşme problemlerinin çözümünde, diz ve eklem problemlerinde, yüz ve cilt gençleştirme için kullanılmaktadır. Uygulanma ve iyileşme süreci çok kısa olduğundan Kök Hücre tedavileri Sağlık Turizmine çok elverişlidir.

Boy UzatmaBoy Uzatma Ameliyatından korkmayın!

İnsanlar hayatının bir döneminde daha uzun olabilir miyim diye düşünüyor. Sağlık sorunları nedeniyle ya da estetik kaygılarla bacak uzunluğunu artırmak için boy uzatma ameliyatı yapılabilir. Boy uzatma ameliyatı ortopedik cerrahi bir işlemdir. Bacakların yanı sıra kollar için de uygulanabilir. Ameliyat boy uzatma işleminin başlangıcıdır. İşlem sonrasında uzama belli bir zaman gerektirir. Bu sırada gerekli egzersizler yapıldığında ve risklere karşı önlem alındığında herhangi bir problem yaşanmaz. Boy, ameliyat ve sonrasındaki süreçler tamamlandıktan sonra tekrar kısalmaz. Çünkü işlemler bölgedeki kemikleri kalıcı olarak uzatır. Boy uzatma ameliyatları uygun hastalara uygulandığı takdirde yedi ile on beş santimetre arasında uzama sağlanabilir.  Boy uzatma işlemleri Türkiye’de de uzun zamandır uygulanmaktadır. İşlemler, deneyimli cerrahlarımız, uzman ekibimiz ve kaliteli malzemeler ile başarılı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ortopedi Kök HücreKaplıca Cenneti Türkiye

Jeotermal sular; insan sağlığının korunması ve yaşam kalitesinin artması noktasında fiziksel ve ruhsal rahatlatıcı, iltihap giderici ve bağışıklık sistemini destekleyici özelliklere sahiptir. Termal sular sayesinde birçok kas-iskelet sistemi hastalıkları, romatizmal hastalıklar ve cilt hastalıkları iyileştirilebilmektedir. Türkiye jeotermal kaynaklar açısından da dünya çapında önemli bir potansiyele sahiptir. Avrupa’da kaynak potansiyeli açısından birinci, kaplıca uygulamaları konusunda ise üçüncü sırada bulunan Türkiye, şifalı su kaynakları bakımından dünya jeotermal kaynaklarının yüzde 63,5’ini oluşturan Çin, İzlanda, ABD ve Japonya’dan sonra dünyanın ilk beş ülkesi arasında yer alıyor.

Ülkemizde termal ve SPA-Wellness turizminin neredeyse tüm türlerinin yer aldığı anlaşmalı birçok tesisimiz bulunmaktadır.

Peki sizlere ulaşmak isteyen okurlarımıza ne mesajı vermek istersiniz ve sizlere nasıl ulaşabilirler?

Sağlık Alanında Kârlı Yatırım Fırsatlarımızdan Faydalanın!

Türkiye birçok alanda olduğu gibi sağlık alanında da yurtdışından gelecek yatırımcılar için harika fırsatlar sunmaktadır. Ancak çoğu zaman sağlık alanında yapılacak yatırımlar yetersiz fizibilite çalışmaları, yanlış stratejilerin belirlenmesi, sektörel bilgi eksikliği gibi sebeplerle başarısız olmaktadır. Pigeonvest Medikal Yatırım ve Danışmanlık olarak Pazar ve SWOT analizleri, gerçekçi fizibilite raporları ve doğru stratejik planlar oluşturarak belirsizlikleri azami düzeyde ortadan kaldırarak iş ortaklarımıza güvenli bir yatırım alanı oluşturmaktayız.

Website: www.pigeonvest.com

Linkedin : https://www.linkedin.com/company/pigeonvest-medikal/

Instagram: https://z-p3.www.instagram.com/pigeonvestmedical/

Twitter: https://twitter.com/pigeonvest

Whatsapp/Telegram/Viber: +905533522298, +905523456502

Bu röportaja da özel olarak okuyucularımıza şu avantajı da söylemek istiyorum: “İşte İlham dergisi aracılığıyla gelen danışanlarımıza özel %10 indirim fırsatından yararlanın!”

Sunu20 Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

İŞTEİLHAM
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
%d blogcu bunu beğendi: